VW Tiguan Allspace za 8 320 Kč bez DPH měsíčně pro podnikatele

Allspace_family

Operativní leasing na vůz Tiguan Allspace Trendline 1,5 TSI ACT v ceně 718 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 8 320 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. 

 

 Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,9−8,3 l/100 km, 128−190 g/km. Foto je pouze ilustrativní.

Akční nabídka platí do vyčerpání zásob.

Další akční nabídky

VW T-Cross za 6 599 Kč měsíčně

Cara Delevingne je herečka a modelka, hraje na bicí, věnuje se boxu, fotografuje a surfuje. Stručně řečeno: je univerzální. A tak se dokonale hodí k novému modelu T-Cross. Ten představuje jedinečnou kombinaci všestrannosti a kompaktnosti a díky svému sebejistému designu crossoveru je připraven na téměř každé dobrodružství.

Nový Passat. Operativní leasing pro podnikatele za 7 737 Kč bez DPH měsíčně

Ve svých 46 letech už ví, na čem opravdu záleží. A proto Vám nový Passat přináší inovativní světlomety s technologií LED-Matrix, stálé online připojení a řadu vyspělých asistenčních systémů. Ať už cestujete za prací nebo vezete rodinu, nový Passat Vám chce usnadnit nejen jízdu, ale i každodenní život.