První ŠKODA Stromky v Libereckém kraji

Generic placeholder image

Vysadili jsme první ŠKODA Stromky v Libereckém kraji

Víte, že od roku 2007 společnost ŠKODA AUTO za každý svůj prodaný nový vůz v České republice vysadí jeden strom? Prostřednictvím projektu "Za každé prodané auto ŠKODA v ČR jeden vysazený strom" bylo od začátku projektu do konce roku 2017 vysazeno přes 730 000 stromů ve více než 90 lokalitách. Od roku 2017 umožňuje ŠKODA AUTO a dealerskí síť svým obchodním partnerům a klientům jedinečnou možnost vysadit si svůj vlastní strom. 

Naše společnost doporučila v roce 2017 do grantového programu projekt "Alej republiky - Frýdlant", který si klade za cíl obnovu historické aleje, která se nachází v lesním komplexu Harta ve Frýdlantu. V rámci zachování původní stromové skladby bylo v dané lokalitě vysazeno 60 dubů červených, které zabrání půdní a vodní erozi, zlepší klimatické podmínky a esteticky zhodnotí dané prostředí. 

Společně s našimi významnými klienty jsme se v pátek 20.4.2018 vydali směr Frýdlant a společně zde zasadili dohromady 20 sazenic. Počásí nám přálo a my si přejeme, aby se budoucí generace mohly těšit z našeho společného úsilí. 

Více informací se můžete dočíst a dozvědět: 

Město Frýdlant - oficiální stránky  

Freedlantsko.eu - aktuálně nejen z Frýdlantska 

Archív České televize 

ŠKODA Stromky 1.