Nové Polo za POLOvinu

Nové POLO za POLOvinu! 

Polovinu vozu zaplatíte hned a druhou polovinu můžete financovat bez úroků! Skutečně, úrok 0 % p. a. až na dva roky.

Nové Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Vaše výhody v rámci akční nabídky Polo za POLOvinu

  • výhodné úročení 0% p.a
  • délka financování 12 - 24 měsíců
  • možnost poslední nerovnoměrné splátky
  • značkové Volkswagen Pojištění
  • bez poplatku za uzavření a vedení smlouvy
  • výše splátek garantovaná po celou dobu trvání smlouvy
  • flexibilní přístup při řešení vašich požadavků

 

Flexibilní splácení

Pokud se změní vaše aktuální situace, přijdou nečekané výdaje nebo naopak se dostanete k neočekávaným finančním prostředkům, je úvěr plně flexibilní. Každý klient může zcela bez poplatku přizpůsobit splácení svým potřebám díky možnosti: 

  • platebních prázdnin v průběhu splácení až na 3 měsíce
  • vložení mimořádné splátky a díky tomu zkrácení doby splácení
  • snížení měsíční splátky a prodloužení doby splácení

Pro konkrétní nabídku financování vozu s konfigurací dle vašich představ se prosím obraťte na náš prodejní tým.

 

Polo za polovinu oranžové

*Vzorový příklad úvěru na vůz  VW Polo 1,0 TSI R-Line Highline v ceně 439 900 Kč, splátka předem 219 950 Kč (50%), výše úvěru 219 950 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 219 950 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění  242 174 Kč, RPSN vč. pojištění 5,171%, délka úvěru 24 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 219 950 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění  926 Kč, úroková sazba p. a. 0,00%. Volkswagen Pojištění Basic obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (5% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000). Další parametry klienta jsou věk 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností AUTOTREND, spol. s.r.o., ŠkoFIN s.r.o. a další stranou závazkový vztah.

Další akční nabídky

VW T-Cross za 6 599 Kč měsíčně

Cara Delevingne je herečka a modelka, hraje na bicí, věnuje se boxu, fotografuje a surfuje. Stručně řečeno: je univerzální. A tak se dokonale hodí k novému modelu T-Cross. Ten představuje jedinečnou kombinaci všestrannosti a kompaktnosti a díky svému sebejistému designu crossoveru je připraven na téměř každé dobrodružství.

VW Tiguan Allspace za 8 320 Kč bez DPH měsíčně pro podnikatele

Od horského průsmyku až po silnici na pobřeží – díky novému vozu Tiguan Allspace budete v mnoha destinacích jako doma. Suverénní, centrem pozornosti a vždy přitom projevíte svůj osobitý styl.