Generic placeholder imageGeneric placeholder imageGeneric placeholder imageGeneric placeholder imageGeneric placeholder image

 

Cílem programu ŠKODA Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Náš specialista ŠKODA Handy Vám poskytne odborné poradenství a je připraven Vám pomoci s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ VOZU, POJIŠTĚNÍ, ZÁRUKY MOBILITY A PRAVIDELNÉ REVIZE

 • Vzhledem k významnému partnerství se ŠKODA Financial Services na programu ŠKODA Handy Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční financování Vašeho vozu také s nulovým navýšením.
  - Pro všechny modely ŠKODA
  - Zvýhodněné financování při délce 12 – 72 měsíců
  - 0% p.a. na 12 – 36 měsíců od 30% akontace
 • Pojištění vozu se ŠKODA Pojištěním Vám díky partnerům projektu ŠKODA Financial Services a Allianz nabízíme se slevou 20%. Toto řešení je ideální pro ty, kteří chtějí maximální mobilitu bez starostí. Nabízíme Vám nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také pojištění Vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.
 • V případě hotovostní platby můžete využít nabídky na 20% slevu na pojištění Allianz zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění a doplňková pojištění.
 • Se zvýhodněnou Mobilitou Plus bude každá nenadálá situace vyřešena tak, aby bylo zajištěno Vaše maximální pohodlí. S touto zárukou mobility budete cestovat s vědomím, že Vás na silnici nic nepřekvapí. Více informací o rozsahu služeb v rámci záruky mobility a Mobility Plus najdete v brožuře ŠKODA Care.
 • S našimi partnery – specializovanými úpravci vozů pro osoby s hendikepem – Vám nabídneme řešení, které bude šité na míru Vašim potřebám. Ptejte se na možnost pravidelné revize, aby každá Vaše jízda byla maximálně bezpečná.

 

ÚPRAVA VOZŮ

Úprava automobilu se vždy řeší s klientem individuálně. A to tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal jeho představám a schopnostem, s ohledem na možnosti automobilu a legislativní požadavky. Úpravy vozů zajišťujeme u ověřených úpravců vozidel značky ŠKODA, kteří se dlouhodobě zabývají výrobou, vývojem a montáží různých typů ručního ovládání a speciální úpravou vozů pro hendikepované osoby.

Úpravy_vozidel_Hurt Úpravy_vozidel_Api

 

Specialista programu ŠKODA Handy: Jan Kovařík