Zimní servisní akce ŠKODA

ZSA_2021

I letos na podzim jsme pro Vás připravili Zimní servisní akci. Prohlídka za zvýhodněnou cenu důkladně prověří stav vozu před nastávající náročnou zimní sezonou. Součástí akce je také nabídka ŠKODA Originálního příslušenství za akční ceny, které byly proti obvyklým sníženy až o 20 %. Zimní servisní akce letos potrvá do 30. listopadu.

Komplexní prohlídka vozu v rámci Zimní servisní akce zahrnuje 8 základních úkonů – mimo jiné zátěžový test akumulátoru speciálním přístrojem, diagnostiku s výpisem paměti závad či kontrolu stavu provozních náplní včetně ověření mrazuvzdornosti chladicí kapaliny. Prohlídka prověří také stav podvozku a brzdového systému s možností seřízení geometrie, tlak v pneumatikách včetně rezervy, funkčnost a nastavení osvětlení, ostřikovačů i stěračů a platnost technické kontroly. V případě slabé baterie je ihned možno využít akční nabídky ŠKODA Originálních akumulátorů se slevou 10 %. Zimní servisní akci se vyplatí sloučit s povinnou výměnou pneumatik a ušetřit tak čas i peníze.

Na sortiment vybraných zimních produktů ŠKODA Originálního příslušenství se poskytuje zvýhodnění 10-20 % u přepravních systémů, jako jsou držáky lyží a snowboardů, střešní boxy či vaky na lyže, dále 20% sleva na sady sněhových řetězů, 15 až 20 % na gumové či celoroční koberce do interiéru vozu a 5 až 20 % na střešní nosiče a příčníky (dle modelu). Z položek péče o vůz pak stojí za zmínku 20% zvýhodnění zimní autokosmetiky a 15-20% zvýhodnění na přední i zadní lapače nečistot. Odborníci doporučují před zimním obdobím věnovat zvýšenou pozornost zajištění dobrého výhledu z vozu. Na něm se kromě vyčištěného ventilačního systému a kabinového filtru nejvíce podílejí stěrače. Stírací lišty urazí ve srážkově průměrném roce po skle zhruba 1600 km. Jde tedy o velmi namáhaný díl, který se postupně opotřebovává a snižuje svoji účinnost. Přední stírací lišty lze v akci zakoupit se slevou od 5 do 20 % v závislosti na konkrétním modelu ŠKODA.

Majitelé vozidel starších 4 let mohou k odstranění případných závad využít také speciálně zaměřené programy, z nichž se největší oblibě těší Šeková knížka se slevami 20 % na vybrané originální díly i práci potřebnou k jejich výměně. Připravena je také bohatá škála výhodných, přitom kvalitních dílů ŠKODA Economy a továrně repasovaných Výměnných dílů.