Mytí a čištění vozů

Kompletní péče o Váš vůz

Známe Váš vůz skrz naskrz. Proto také víme, jakou péči mu věnovat, aby vypadal jako nový.

Nabízíme vše od základního čištění až po kompletní péči.

Vaše auto bude čisté, svěží a šťastné.

Co je to NANO CERAMIC PROTECT?

Nano Ceramic Protect je povrchová nano ochrana laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů automobilů. Vysoce kvalitní nano výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu jak exteriéru tak i interiéru automobilu. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie. Náš keramický nanopovlak  s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době jeden z nejkvalitnějších produktů o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac – MRA .

NANO CERAMIC PROTECT 9H GOLD 70% SiO2   

Nano Ceramic Protect Hard 9H GOLD je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Obsahuje až 70% SiO2 díky kterému na laku krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu, obsahuje i další materiály, které zabezpečují hydrofobnost a extrémní lesk. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což dokazuje vysokou pevnost, pružnost a odolnost povlaků. Aplikace tohoto produktu se provádí ruční nebo stříkací metodou a je dostupná pouze u vyškolených certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků – jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení “ servisní knížka „, která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchu je deklarována na 3 až 5 roků  v závilosti od počtu vrstev – čím více vrstev tím vyčší odolnost. Maximální doporučený počet vrstev jsou 4 vrstvy. 

Vyznačuje se samohojícím účinkem, jemné škrábanečky  – tzv. sluníčka, fleky po ptačím trusu, fleky po mouchách jdou v mnoha případech odstranit horkovzdušnou pistolí nebo horkou vodou z konvice a někdy stačí i ostré sluníčko v létě.

NANO CERAMIC PROTECT 9H RED 90% SiO2

Díky obsahu SiO2 až 90% je Nano Ceramic Protect 9H RED nejtvrdší a nejodolnější keramická ochrana laků a disků z naší nabídky a na trhu vůbec. Neobashuje žádné další materiály, které by zabezpečovali lesk a hydrofóbnost a proto je nutné ho kombinovat s produktem Nano Ceramic Protect 9H GOLD. Nano Ceramic Protect 9H RED se aplikuje ruční nebo špičkovou stříkací metodou SATA a slouží jako extrémně odolný podklad pod 9H GOLD. Obecně platí, čím více vrstev tím vyšší odolnost, může sa ho aplikovat až 10 vrstev. Funkčnost a trvanlivost povlaku je zaručena na základě písemného potvrzení tzv. servisní knížka, která je po aplikaci odevzdána majiteli auta.

Díky tomuto produktu je povlak mnohem odolnější vůči mechanickému poškození a znatelnější je i samohojící účinek – tzv. sluníčka, fleky po ptačím trusu, fleky po mouchách jdou v mnoha případech odstranit horkovzdušnou pistolí nebo horkou vodou z konvice a někdy postačí i ostré sluníčko v létě.