Škoda Handy

Cílem programu Škoda Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Náš specialista Škoda Handy Vám poskytne odborné poradenství a je připraven Vám pomoci s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné Škoda Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa Škoda Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

Zajištění financování vozu. Pojištění, záruky mobility a pravidelné revize

 • Vzhledem k významnému partnerství se Škoda Financial Services na programu Škoda Handy Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční financování Vašeho vozu také s nulovým navýšením.
  • Pro všechny modely Škoda
  • Zvýhodněné financování při délce 12 – 72 měsíců
  • 0% p.a. na 12 – 36 měsíců od 30% akontace
 • Pojištění vozu se Škoda Pojištěním Vám díky partnerům projektu Škoda Financial Services a Allianz nabízíme se slevou 20%. Toto řešení je ideální pro ty, kteří chtějí maximální mobilitu bez starostí. Nabízíme Vám nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také pojištění Vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.
 • V případě hotovostní platby můžete využít nabídky na 20% slevu na pojištění Allianz zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění a doplňková pojištění.
 • Se zvýhodněnou Mobilitou Plus bude každá nenadálá situace vyřešena tak, aby bylo zajištěno Vaše maximální pohodlí. S touto zárukou mobility budete cestovat s vědomím, že Vás na silnici nic nepřekvapí. Více informací o rozsahu služeb v rámci záruky mobility a Mobility Plus najdete v brožuře Škoda Care.
 • S našimi partnery – specializovanými úpravci vozů pro osoby s hendikepem – Vám nabídneme řešení, které bude šité na míru Vašim potřebám. Ptejte se na možnost pravidelné revize, aby každá Vaše jízda byla maximálně bezpečná.

Úprava vozů

Úprava automobilu se vždy řeší s klientem individuálně. A to tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal jeho představám a schopnostem, s ohledem na možnosti automobilu a legislativní požadavky. Úpravy vozů zajišťujeme u ověřených úpravců vozidel značky Škoda, kteří se dlouhodobě zabývají výrobou, vývojem a montáží různých typů ručního ovládání a speciální úpravou vozů pro hendikepované osoby.

Specialista programu Škoda Handy: Jan Kovařík