Nový Multivan

Novy_multivan

Vítejte v novém světě! Inovativní, digitální, orientovaný na budoucnost. Ale také prostorný, flexibilní a robustní. Nový Multivan je připraven na novou éru, aniž by přitom zapomínal na přednosti svých předchůdců.

Nový Multivan je připraven na výzvy nové doby. Doby, která se snaží najít soulad mezi potřebami starší a přáními mladé generace. Proto se nový Multivan představuje jako ještě ohleduplnější k životnímu prostředí, více městu odolný, digitální a propojený, ještě hodnotnější a komfortnější. Současně ale zůstává maximálně funkční a všestranný. V novém Multivanu se potkává prémiová výbava s dosavadní univerzálností. Přesvědčte se sami a objevte nový Multivan.

Nový Multivan si zachovává svoji hlavní výhodu – velký prostor pro posádku a zavazadla. K tomu přidává zcela novou úroveň komfortu, variability a bezpečnosti.

Nastavuje nová měřítka v každé oblasti

Interiér, který vychází  z toho nejlepšího, co Multivan doposud uměl nabídnout, posunuje variabilitu interiéru na novou úroveň. Neskonalý prostor je doplněn samostatnými vyjímatelnými sedadly v obou řadách prostoru pro cestující, kolejnicovým systémem prostupujícím téměř celým interiérem a multifunkčním stolkem. Umožňuje tak vytvoření libovolné konfigurace a zajišťuje tak každému členu posádky nebývalé pohodlí, které může být umocněno mnoha dalšími komfortními prvky, jako na příklad vyhříváním vnějších sedadel ve druhé a třetí řadě.

Zcela nová konstrukce vozu je zaměřená na maximální bezpečí řidiče a jeho posádky. Největší nároky na pasivní bezpečnost vozu (5* EuroNCAP budiž důkazem) doplněné nejnovějšími bezpečnostními asistenty, kteří nebývalou měrou využívají všech nejmodernějších technologií, to vše dělá z nového Multivanu nejbezpečnější vůz své třídy. Základem je u Multivanu tradičně vyvýšená pozice řidiče pro dokonalý přehled o provozu doplněná unikátní 360° kamerou Area View, která zobrazuje celé okolí vozu z ptačí perspektivy a  zajišťuje ještě snadnější manévrování v těsných ulicích velkoměsta.  Inteligentní světla IQ LED Matrix umožňují vykrývání jednotlivých světlených segmentů, a tedy trvalý provoz s dálkovými světly. Head-up display promítá důležité provozní údaje na čelní sklo. Vše pro ještě snazší řízení a větší bezpečí celé posádky.

Pohodlí v novém Multivanu vnímáte nejen díky velkorysému prostoru, ale vidíte jej v každém detailu. Sedadla můžete opatřit vyjímatelnými loketními opěrkami (při dvou sedadlech v dané řadě), zvolit konfiguraci vozu s možností uspořádání interéru tváří v tvář (sedadla v druhé řadě proti směru jízdy), nebo se kochat výhledem na nebe skrze obří panoramatickou střechu. O cestovní pohodu se postará ambientní osvětlení interiéru s možností volby barev a hudební zážitky přinese sound system harman/kardon. Co víc si přát?

Detaily, které překvapí

Flexibilní multitalent: nově vyvinutý multifunkční stůl se stává univerzálním pomocníkem. Ve složeném stavu slouží mezi předními sedadly jako držák nápojů a úložný prostor, aby se z něj v případě potřeby stal plnohodnotný stolek pro cestující ve druhé a třetí řadě.

Easy Open: žádná kouzla ani čáry. Úplně nejjednodušší přístup do vozu Vám umožní nový systém Easy open. Bez dotyku klíčů či kliky, pouze promáchnutím nohy pod vozem se Vám otevřou boční dveře Vašeho nového Multivanu.

Krása jednoduchosti: jedním z důkazů, jak je nový Multivan promyšlený, je zdánlivý detail – vyhřívání vnějších sedadel v prostoru pro cestující. Proč? Protože i tato vyhřívaná sedadla si zachovávají veškerou flexibilitu – tedy možnost jednoduchého posunu, sklopení či vyjmutí z vozu. Bez viditelných kabelů či nějakého dalšího zapojování. Prostě sedadlo vyjmete a následně vrátíte do kolejnice a vše funguje. Geniálně jednoduché!

Na míru vyvinutý prémiový soundsystém: s prémiovým soundsystemem Harman Kardon v novém Multivanu hudbu neuslyšíte, ale zažijete. 14 vysokovýkonných reproduktorů vč. subwooferu a centrálního reproduktoru v kombinaci s 840 W zesilovačem se starají o optimální akustiku. Posíleno je to speciálním algoritmem, který rozděluje zvuk ve voze (Fraunhofer Sonamic Panorama- algoritmus). A tak je jedno, kde v novém Multivanu sedíte, vždy zažijete zvuk nejvyšší kvality. Skvělý zvuk je doplněn prémiovým designem reproduktorů, které se starají o hodnotný dojem i po vizuální stránce.

Nový Multivan si zachovává velký vnitřní prostor, ale ještě lépe zvládne nástrahy velkoměsta či zúžení na dálnicích

Čím to? Chytrou optimalizací rozměrů:

  • Délka vozu v případě základní délky narostla o 70 mm.
  • Šířka vozu bez zrcátek je nyní o 37 mm větší, se zrcátky je však užší než předchůdce.
  • Došlo ke snížení celkové výšky o cca. 70 mm bez negativního vlivu na výšku vnitřní (s panoramatickou střechou je vnitřní výška vyšší než u Multivanu 6.1).
  • Nově Multivan nabízí 470 l či 763 l zavazadlového prostoru při 7místné konfiguraci vozu (základní vs. dlouhá verze) až po 4053 l v případě dvoumístného uspořádání vozu s panoramatickou střechou (dlouhá verze).
Nový MultivanNový
Mutlivan Long
Multivan 6.1
krátký rozvor
Délka (mm)497351734904
Šířka bez zrcátek (mm)194119411904
Výška (mm)190319031970
Rozvor (mm)312031203000

Přijďte poznat nový Volkswagen Multivan na vlastní svezení!

Objednejte se ještě dnes na svou testovací jízdu.